Pavardė, VardasDėstomas dalykasKabinetasKategorija
Abucevičienė Irenapradinis ugdymas111- pradinių klasių korpusasVyr. mokytoja
Andruškevičienė Ingalietuvių kalba410Mokytoja metodininkė
Antanavičienė Daivabiologija216Vyr. mokytoja
Arbačiauskienė Elenageografija415Mokytoja metodininkė
Atkočiūnienė Jūratėanglų kalba212Mokytoja metodininkė
Babič Tatjanamokytojo padėjėja, visos dienos mokyklos mokytoja109,107- pradinių klasių korpusas 
Balčiūnaitė Martynaspecialioji pedagogė413Mokytoja
Baniulytė Eglė Vitafizika318Mokytoja
Batkauskas Vytautasfizika205 – senas korpusasVyr. mokytojas
Bieliauskienė Vidamatematika310Mokytoja metodininkė
Blaščiuk Janinamatematika307Vyr. mokytoja
Dabkevičienė Irenabiologija218Mokytoja metodininkė
Dambrauskas Ričardasdailė301Vyr. mokytojas
Davidavičienė Vigilijaetika108Vyr. mokytoja
Dikevičienė Rasadirektoriaus pavaduotoja ugdymui411Mokytoja metodininkė
Dovidauskienė Aurelijamuzika312Vyr. mokytoja
Erikson Rasasocialinė pedagogė419Mokytoja
Galvanauskaitė Reginamokytojo padėjėja102 
Galvanauskienė Audronėdirektoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalba205Vyr. mokytoja
Globienė Sinilgapradinis ugdymas Vyr. mokytoja
Grėžienė Zitavokiečių kalba417Vyr. mokytoja
Gutauskė Inetalogopedė111- pradinių klasių korpusas 
Jakubauskaitė Marytėanglų kalba210Vyr. mokytoja
Janiūnas Daliusdirektoriaus pavaduotojas ūkio reikalams, technologijos220Vyr. mokytojas
Jonaitytė Evelinakūno kultūra Mokytoja metodininkė
Kiršys Romaskūno kultūra Mokytojas metodininkas
Korolkova Ingalietuvių kalba ir literatūra406Vyr. mokytoja
Likatavičienė Loretalietuvių kalba403Mokytoja metodininkė
Lukaševič Danutakūno kultūra Mokytoja metodininkė
Lukoševičienė Jūratėistorija303Vyr. mokytoja
Luks-Zubavičienė Marinamatematika309Vyr. mokytoja
Maknienė Sigitatechnologijos104,107Mokytoja metodininkė
Marčiulaitienė Rimainformacinės technologijos315Mokytoja metodininkė
Matiulevič Renatatechnologijos101, 104, 107Mokytoja metodininkė
Mazur Nijoliatikyba412Vyr. mokytoja
Meiluvienė Irenabibliotekininkė110 
Mikoliūnienė Ingachemija401Mokytoja metodininkė
Mockevičienė Dalianeformalus ugdymas  
Nameiko Česlavainformacinės technologijos316Mokytoja metodininkė
Narušytė Vaivamokytojo padėjėjapradinių klasių korpusas 
Navickienė Gitanaanglų kalba211Vyr. mokytoja
Olbutas Mindaugasistorija305Vyr. mokytojas
Ostrauskaitė- Barkovska Ritapradinis ugdymas107- pradinių klasių korpusasMokytoja metodininkė
Pauliukienė Irmamatematika308Mokytoja
Pavilionienė Jolantapradinis ugdymas112- pradinių klasių korpusasMokytoja
Petkuvienė Rimapradinis ugdymas108- pradinių klasių korpusasVyr. mokytoja
Petrošienė Vijolėlietuvių kalba408Mokytoja metodininkė
Pomarnackis Silvestrastechnologijos Vyr. mokytojas
Radzevičiūtė Laimutėpradinis ugdymas109- pradinių klasių korpusasVyr. mokytoja
Razmislevičienė Giedrėmokytojo padėjėjapradinių klasių korpusas 
Rimšienė Daliapradinis ugdymas110- pradinių klasių korpusasMokytoja metodininkė
Rutavičienė Lilijamatematika306Mokytoja metodininkė
Sabonytė-Slaboševičienė Ingabibliotekininkė110 
Selimovič Razijarusų kalba207Vyr. mokytoja
Surgautienė Jovitalietuvių kalba409Vyr. mokytoja
Survilienė Justinalietuvių kalba407Mokytoja
Sventickas Sauliusgeografija414Vyr. mokytojas
Šalnienė Jelenaistorija304Mokytoja metodininkė
Šarkienė Editaekonomika, žmogaus sauga112Mokytoja
Ščeglinskaitė Ramunėanglų kalba215Mokytoja metodininkė
Šilkūnienė Ilonalietuvių kalba404Vyr. mokytoja
Šimkuvienė Linageografija414Mokytoja
Tarosaitė Daliaanglų kalba214Mokytoja metodininkė
Tolkūnas Jurijuskūno kultūra Mokytojas metodininkas
Tračuk Jelenaanglų kalba213Mokytoja metodininkė
Turskienė Astadirektorė  
Ulevičiūtė Izabelaanglų kalba111- pradinių klasių korpusasVyr. mokytoja
Urbonaitė- Čereškevičienė Ievašokių mokytoja Mokytoja
Vaitiekaitis Jonasteatras Mokytojas
Vaitkevičienė Dijanaprancūzų kalba Mokytoja
Vaitkunskė  Gražinaanglų kalba209Mokytoja metodininkė
Vasiliauskienė Jūratėmokytojo padėjėja, visos dienos mokyklos mokytoja112, 108- pradinių klasių korpusas 
Vdovenko Alicijafizika318Mokytoja metodininkė
Veromėjienė Rasamuzika101Mokytoja metodininkė
Verseckienė Danutėdirektoriaus pavaduotoja ugdymui,prancūzų kalba311Vyr. mokytoja
Vėtaitė Vaidalietuvių kalba405Vyr. mokytoja
Visockienė Kristinavisos dienos mokyklos mokytojapradinių klasių korpusas 
Voitechovič Taisarusų kalba416Mokytoja metodininkė
Zikaitė Sandralietuvių kalba Mokytoja
Zinevič Ritapradinis ugdymaspradinių klasių korpusasVyr. mokytoja
Žebrauskaitė-Butkevič Laurapsichologė418Mokytoja