Pavardė, Vardas

Dėstomas dalykas

Kabinetas

Kategorija

Abucevičienė Irena

pradinis ugdymas

111- pradinių klasių korpusas

Vyr. mokytoja

Andruškevičienė Inga

lietuvių kalba

410

Mokytoja metodininkė

Antanavičienė Daiva

biologija

216

Vyr. mokytoja

Arbačiauskienė Elena

geografija

415

Mokytoja metodininkė

Atkočiūnienė Jūratė

anglų kalba

212

Mokytoja metodininkė

Babič Tatjana

mokytojo padėjėja, visos dienos mokyklos mokytoja

109,107- pradinių klasių korpusas

 

Balčiūnaitė Martyna

specialioji pedagogė

413

Mokytoja

Baniulytė Eglė Vita

fizika

318

Mokytoja

Batkauskas Vytautas

fizika

205 – senas korpusas

Vyr. mokytojas

Bieliauskienė Vida

matematika

310

Mokytoja metodininkė

Blaščiuk Janina

matematika

307

Vyr. mokytoja

Dabkevičienė Irena

biologija

218

Mokytoja metodininkė

Dambrauskas Ričardas

dailė

301

Vyr. mokytojas

Davidavičienė Vigilija

etika

108

Vyr. mokytoja

Dikevičienė Rasa

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

411

Mokytoja metodininkė

Dovidauskienė Aurelija

muzika

312

Vyr. mokytoja

Erikson Rasa

socialinė pedagogė

419

Mokytoja

Galvanauskaitė Regina

mokytojo padėjėja

102

 

Galvanauskienė Audronė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalba

205

Vyr. mokytoja

Globienė Sinilga

pradinis ugdymas

 

Vyr. mokytoja

Grėžienė Zita

vokiečių kalba

417

Vyr. mokytoja

Gutauskė Ineta

logopedė

111- pradinių klasių korpusas

 

Jakubauskaitė Marytė

anglų kalba

210

Vyr. mokytoja

Janiūnas Dalius

direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams, technologijos

220

Vyr. mokytojas

Jonaitytė Evelina

kūno kultūra

 

Mokytoja metodininkė

Kiršys Romas

kūno kultūra

 

Mokytojas metodininkas

Korolkova Inga

lietuvių kalba ir literatūra

406

Vyr. mokytoja

Likatavičienė Loreta

lietuvių kalba

403

Mokytoja metodininkė

Lukaševič Danuta

kūno kultūra

 

Mokytoja metodininkė

Lukoševičienė Jūratė

istorija

303

Vyr. mokytoja

Luks-Zubavičienė Marina

matematika

309

Vyr. mokytoja

Maknienė Sigita

technologijos

104,107

Mokytoja metodininkė

Marčiulaitienė Rima

informacinės technologijos

315

Mokytoja metodininkė

Matiulevič Renata

technologijos

101, 104, 107

Mokytoja metodininkė

Mazur Nijolia

tikyba

412

Vyr. mokytoja

Meiluvienė Irena

bibliotekininkė

110

 

Mikoliūnienė Inga

chemija

401

Mokytoja metodininkė

Mockevičienė Dalia

neformalus ugdymas

 

 

Nameiko Česlava

informacinės technologijos

316

Mokytoja metodininkė

Narušytė Vaiva

mokytojo padėjėja

pradinių klasių korpusas

 

Navickienė Gitana

anglų kalba

211

Vyr. mokytoja

Olbutas Mindaugas

istorija

305

Vyr. mokytojas

Ostrauskaitė- Barkovska Rita

pradinis ugdymas

107- pradinių klasių korpusas

Mokytoja metodininkė

Pauliukienė Irma

matematika

308

Mokytoja

Pavilionienė Jolanta

pradinis ugdymas

112- pradinių klasių korpusas

Mokytoja

Petkuvienė Rima

pradinis ugdymas

108- pradinių klasių korpusas

Vyr. mokytoja

Petrošienė Vijolė

lietuvių kalba

408

Mokytoja metodininkė

Pomarnackis Silvestras

technologijos

 

Vyr. mokytojas

Radzevičiūtė Laimutė

pradinis ugdymas

109- pradinių klasių korpusas

Vyr. mokytoja

Razmislevičienė Giedrė

mokytojo padėjėja

pradinių klasių korpusas

 

Rimšienė Dalia

pradinis ugdymas

110- pradinių klasių korpusas

Mokytoja metodininkė

Rutavičienė Lilija

matematika

306

Mokytoja metodininkė

Sabonytė-Slaboševičienė Inga

bibliotekininkė

110

 

Selimovič Razija

rusų kalba

207

Vyr. mokytoja

Surgautienė Jovita

lietuvių kalba

409

Vyr. mokytoja

Survilienė Justina

lietuvių kalba

407

Mokytoja

Sventickas Saulius

geografija

414

Vyr. mokytojas

Šalnienė Jelena

istorija

304

Mokytoja metodininkė

Šarkienė Edita

ekonomika, žmogaus sauga

112

Mokytoja

Ščeglinskaitė Ramunė

anglų kalba

215

Mokytoja metodininkė

Šilkūnienė Ilona

lietuvių kalba

404

Vyr. mokytoja

Šimkuvienė Lina

geografija

414

Mokytoja

Tarosaitė Dalia

anglų kalba

214

Mokytoja metodininkė

Tolkūnas Jurijus

kūno kultūra

 

Mokytojas metodininkas

Tračuk Jelena

anglų kalba

213

Mokytoja metodininkė

Turskienė Asta

direktorė

 

 

Ulevičiūtė Izabela

anglų kalba

111- pradinių klasių korpusas

Vyr. mokytoja

Urbonaitė- Čereškevičienė Ieva

šokių mokytoja

 

Mokytoja

Vaitiekaitis Jonas

teatras

 

Mokytojas

Vaitkevičienė Dijana

prancūzų kalba

 

Mokytoja

Vaitkunskė  Gražina

anglų kalba

209

Mokytoja metodininkė

Vasiliauskienė Jūratė

mokytojo padėjėja, visos dienos mokyklos mokytoja

112, 108- pradinių klasių korpusas

 

Vdovenko Alicija

fizika

318

Mokytoja metodininkė

Veromėjienė Rasa

muzika

101

Mokytoja metodininkė

Verseckienė Danutė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui,prancūzų kalba

311

Vyr. mokytoja

Vėtaitė Vaida

lietuvių kalba

405

Vyr. mokytoja

Visockienė Kristina

visos dienos mokyklos mokytoja

pradinių klasių korpusas

 

Voitechovič Taisa

rusų kalba

416

Mokytoja metodininkė

Zikaitė Sandra

lietuvių kalba

 

Mokytoja

Zinevič Rita

pradinis ugdymas

pradinių klasių korpusas

Vyr. mokytoja

Žebrauskaitė-Butkevič Laura

psichologė

418

Mokytoja

Alvydė Ragauskienė

pradinis ugdymas

 

Vyr. mokytoja

Audronė Butkienė

pradinis ugdymas

 

Vyr. mokytoja

Gražina Masiulionienė

pradinis ugdymas

 

Mokytoja metodininkė

Stasė Banevičiūtė

pradinis ugdymas

 

Vyr. mokytoja

Gintarė Bružienė

pradinis ugdymas

 

Mokytoja

Violeta Kalandarišvili

pradinis ugdymas, anglų kalba

 

Vyr. mokytoja

Dalia Mockevičienė

pradinis ugdymas, muzika

 

Vyr. mokytoja

Diana Čerkas

sveikos gyvensena ir joga

 

Mokytoja

Jadvyga Aleksandrovičienė

pradinis ugdymas, etika

 

Vyr. mokytoja

Dalia Razmislevičiūtė

pradinis ugdymas

 

Mokytoja metodininkė

Asta Sabaliauskienė

pradinis ugdymas

 

Vyr. mokytoja

Loreta Barcevičienė

pradinis ugdymas

 

Vyr. mokytoja

Nijolė Dirmienė

pradinis ugdymas

 

Vyr. mokytoja