Darbo skelbimas:  Mokytojo padėjėjas

Įstaiga / įmonė : Grigiškių „Šviesos“ gimnazija

Skelbimo įvadas : Siūlome darbą mokytojo padėjėjui.

Pareigos : Mokytojo padėjėjas 0,5 etato

Darbo aprašymas :

Pareigybės paskirtis: padėti ribotų galimybių savarankiškai dalyvauti ugdyme ir popamokinėje veikloje turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniams.

Reikalavimai kandidatams:

  • įgytas ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • geri bendravimo įgūdžiai su specialiųjų poreikių mokiniais ir jų tėvais, pedagogais;
  • gebėjimas konstruktyviai spręsti problemas;
  • atsakingumas.
  • Dokumentai, kurie turi būti pateikti :
  • Gyvenimo aprašymą (CV) kviečiame siųsti el.paštu:  rastine@gsviesa.lt  iki 2021-03-01.

Reikalavimus atitinkantys kandidatai bus kviečiami pokalbiui.

Siūlome :

Darbo sutartis terminuota, darbo užmokestis 0,5 etato  (be stažo) :  435,42 Eur

Adresas : Šviesos gatvė 16, Grigiškės, Vilnius

Skelbimo publikavimo data : 2021-01-29

Skelbimas galioja iki : 2021-03-01

Kontaktinė informacija : rastine@gsviesa.lt, tel. (8 5) 2432610