Pirmoji Erasmus+ programos tarptautinio projekto “Overcoming functional illiteracy through ICT, to ensure social and professional integration” diena

Gegužės 9-oji buvo pirmoji diena tarptautinių mokymų, kurie šią savaitę vyksta mūsų gimnazijoje. 24 Erasmus+ programos tarptautinio projekto “Overcoming functional illiteracy through ICT, to ensure social and professional integration” Nr. 2020-1-RO01-KA201-080152 partneriai, kurie yra atvykę iš Rumunijos, Sicilijos, Graikijos, Šiaurės Makedonijos, Kroatijos ir Turkijos, pradėjo savo mokymosi veiklas. Ryte svečiai buvo sutikti su duona ir druska. Juos sveikino gimnazijos direktorė Rasa Dikevičienė, folkloro ansamblis “Spalgena”. Svečiai, susipažinę su mūsų gimnazija, žavėjosi jos erdvėmis, įranga, esančia kabinetuose. Na, ir, žinoma, mokytojais! Mokymus, kaip naudoti web 2.0 įrankį “Book Creator” pamokose vedė mokytoja R. Ščeglinskaitė. Vakarop projekto partnerių laukė pažintinė ekskursija po Vilnių!