Matematikos – informatikos savaitė

„Dauguma mokytojų švaisto savo laiką klausdami klausimų, kurių tikslas – rasti tai, ko vaikas nežino. Tikrasis menas yra rasti, ką jis žino ir ką dar gali sužinoti.“ (A. Einšteinas)

 

Kovo 14-18 d.  mūsų gimnazijoje vyko matematikos-informatikos savaitė, kurios metu matematikos ir informatikos mokytojai neieškojo ko mokiniai nemoka, o atvirkščiai,  tikrino ką jie moka ir kas jiems patinka.

 

Kovo 14 d. ryte V. Vyšniauskaitė (IA kl.)  trumpai pristatė skaičių „Pi“ ir supažindindino su savaitės renginiais. Tą pačią dieną gimnazistai matematikos pamokose atliko „Quizizz“ testą, skirtą „Pi dienai“ paminėti. Šį testą geriausiai pavyko atlikti L. Buragai ( III B kl.), II vietą iškovojo P. Bieliauskas (IIA kl.) ir III vieta atiteko E. Rudžiui (III A kl.).

 

Kovo 15 d. visų klasių mokiniai išbandė savo jėgas klasės šaškių turnyre. Norinčių ir mokančių žaisti buvo labai daug. Iš kiekvienos klasės buvo  išrinktas tik vienas mokinys į gimnazijos šaškių finalą. Šią dieną vyko ir kitos netradicinės matematikos bei informatikos pamokos 5-6 kl., kurių metu mokiniai įgijo daugiau žinių ir naujų patirčių.

 

Kovo 16 d. vyko gimnazijos šaškių turnyro finalas, kuriame varžėsi 16 geriausių gimnazijos žaidėjų. 

Po įnirtingos kovos I vieta atiteko D. Kupečiui (6a kl.), II vieta – G. Laurukėnui (IA kl.) ir III vieta – D. Švedui(6d kl.).

 

Kovo 17 d. rytas prasidėjo Tarptautiniu matematikos konkursu “Kengūra“. Konkurse dalyvavo ir savo žinias demonstravo 65 mokiniai. Nekantriai lauksime rezultatų.

Šią dieną septintokams surengtos komandinės QR kodo varžybos netradicinėse erdvėse. Komandos turėjo per nurodytą laiką rasti ir išspręsti kuo daugiau  užkoduotų užduočių. Daugiausiai teisingų atsakymų pateikė 7d kl. mokinių Ievos G., Lukos K., Lauro B., Tijaus G. ir  Ulrikos K. komanda. Minimaliu skirtumu atsiliko 7b kl komanda, kurioje dalyvavo Matas K., Gabrielė R., Deividas K., Arminas G. ir Dovydas G.

 

Kovo 18  d. mūsų gimnazijos abiturientai tikrinosi savo turimas žinias matematikos bandomajame egzamine. Linkime didžiausios sėkmės birželio 10 d. VBE.

 

Norime pasidžiaugti ir pasveikinti mūsų gimnazijos mokinius: 

  • Pijų Bieliauską (IIA kl.) laimėjusį padėką Vilniaus miesto jaunųjų matematikų olimpiadoje; 
  • Arną Radzevičių (IC kl. ) laimėjusį I  vietą    tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea“;
  • Luką Kepežinskaitę (7D kl.) laimėjusią III vietą tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea“.

 

Dėkojame mokytojams ir mokiniams už pagalbą ir dalyvavimą renginiuose


Ištrinti specialųjį paveikslėlį