Informacija būsimų penktokų tėveliams

2021-2022 mokslo metais mūsų mokykloje mokysis 4 penktos klasės. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklą rinkosi nemažai naujų mokinių.  Tikimės, kad jiems Grigiškių „Šviesos“ gimnazija bus antrieji namai ir jie čia suras daug naujų ir sutiks jau pažįstamų draugų. Taip pat nekantriai laukiame ir mūsų jau seniai pažįstamų, baigusių Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos pradinio ugdymo ketvirtąją klasę mokinių, kuriems taip pat prasideda nauji išbandymai.

Gimnazija jau ruošiasi sutikti būsimuosius penktokus.

Penktokų tėvelius klasių vadovai ir administracija pirmai pažinčiai ir pokalbiams kviečia  2021-08-30, 17.00 val. 

Į susirinkimą kviečiame TIK po vieną šeimos narį.

Atvykę į mokyklą (Šviesos 16, Grigiškės),  pirmo  aukšto fojė rasite informaciją apie klasių sąrašus ir kabinetus, kuriuose vyks Jūsų susitikimai su klasių vadovais.

Susitikimo metu bus pasirašomos sutartys su buvusių mūsų mokyklos mokinių tėveliais (kurie dar nespėjo ar neturėjo galimybių to padaryti birželio mėn.) ir naujai atvykusių mokinių tėvais, pildomi kiti mokyklai svarbūs dokumentai.

Tėvelių, kurie dar neatnešėte, prašome turėti  dvi vaiko nuotraukas 3×4, kurios bus reikalingos pažymėjimui padaryti, Pradinio išsilavinimo baigimo pažymėjimo kopiją (reikia tik naujai atvykusiems mokiniams, mūsų mokykloje baigusiems 4 klasę mokiniams – nereikia).

Nepamirškite vasarą pasitikrinti sveikatą. Pažymėjimai bus suformuoti e-sistemoje, kur juos matys mūsų mokyklos  sveikatos priežiūros specialistas.

Rekomenduojamas pirkinių sąrašas:

Atkreipiame dėmesį, kad nepirktumėte pratybų sąsiuvinių ir vadovėlių!  Vadovėliais aprūpins mokykla, o pratybų, jei jų reikės, pasakys mokytojas.

Verta pagalvoti apie išmanųjį  prietaisą mokiniui – nešiojamą kompiuterį ar  planšetinį  kompiuterį. Jei turite galimybę, verta įrenginį apdrausti.   Įrenginį būtų galima  naudoti namuose esant  nuotoliniam ugdymui ar mokykloje, pamokų metu, kai tai leidžia mokytojai.

Kitos priemonės:

 1. Sąsiuviniai matematikai ir lietuvių kalbai  (nepirkite labai daug, mokytojai patikslins, kiek jų prireiks)
 2. Segtuvas sąsiuviniams
 3. Aplankalai vadovėliams
 4. Aplankalai sąsiuviniams
 5. Rašiklis  (reikėtų bent dviejų)
 6. Pieštukai, drožtukas, trintukas, liniuotė
 7. Penalas
 8. Klijai
 9. Spalvotas popierius
 10. Žirklės ( bukais galais, bet pakankamai aštrias, kad vaikas galėtų kirpti popierių)
 11. Piešimo popierius
 12. Aplankas piešiniams
 13. Guašas ir akvarelė
 14. Flomasteriai
 15. Kreidelės
 16. Teptukai (pirkite visą rinkinėlį įvairių dydžių, kokybiškų, pagamintų iš natūralių medžiagų)
 17. Apranga bei avalynė fiziniam ugdymui.

Nemokamas maitinimas ir parama:

Dėl nemokamo maitinimo,  paramos mokinio reikmenims galima kreiptis  į Vilniaus miesto socialinės paramos centrą.

 

Mokyklos uniforma:

Mokyklos uniformą galima įsigyti UAB „Manovita“, Herkaus Manto g. 6, Vilnius (tel. pasiteirauti 8 52 305384, 867031537, el. p. vilnius@manovita.lt), arba bet kurioje mokyklinėmis uniformomis prekiaujančioje parduotuvėje ar turgavietėje. Mūsų gimnazijos mokyklinę uniformą sudaro tamsiai mėlynas švarkas arba džemperis su emblema, tamsios kelnės (berniukams), sijonėliai (mergaitėms).

Emblemas galėsite įsigyti gimnazijoje rugpjūčio 30 d. (kas dar neturite).

Direktorės pavaduotoja ugdymui Audronė Galvanauskienė

868534450

galvanauskiene@gsviesa.lt