Erasmus+ programos tarptautinio projekto “Overcoming functional illiteracy through ICT, to ensure social and professional integration” Nr. 2020-1-RO01-KA201-080152 tarptautiniai mokymai gegužės 09-13 dienomis

Gegužės 09-13 dienomis mūsų gimnazija organizuoja tarptautinius mokymus 24 Erasmus+ programos tarptautinio projekto “Overcoming functional illiteracy through ICT, to ensure social and professional integration” Nr. 2020-1-RO01-KA201-080152 partneriams, kurie atvyksta iš Rumunijos, Sicilijos, Graikijos, Šiaurės Makedonijos, Kroatijos ir Turkijos. Projekto tikslas yra skaitmeninių priemonių pagalba mažinti mokytojų ir moksleivių funkcinį neraštingumą, prisidėti prie socialinės ir profesinės jų integracijos. Projekto veiklos skatina mokytojus savo pamokose diegti inovatyvias, skaitmeninį amžių atitinkančias praktikas; taip pat mokytojai įgyja kompetencijų naudoti web 2.0 įrankius. Pirmaisiais projekto veiklų metais mes jau atlikome tyrimą, siekiant nustatyti ir apibrėžti funkcinį neraštingumą partnerystėje dalyvaujančių šalių lygiu. Projekto tarptautinės darbo grupės dirba, ruošdamos 7 pasirenkamojo dalyko pratybų sąsiuvinius mokiniams, atsižvelgdamos į ugdymo institucijų poreikius.
Kuriame elektroninę knygą, kuri supažindins mokytojus su ugdymo procese naudojamomis raštingumo ugdymo strategijomis.
Mokymų metu gimnazijoje bus organizuojamos įvairios veiklos: mokymai, kaip naudoti web 2.0 įrankius, kaip organizuoti video konferencijas įvairiose internetinėse platformose; gerosios patirties sklaidos renginys Grigiškių gimnazijoje; mokymai, kuriuos ves lektorė Jolita Dudaitė iš Mykolo Riomerio universiteto.
Kviečiame visus apsilankyti projekto facebook puslapyje https://www.facebook.com/groups/1209206262777174, kuriame rasite mūsų gimnazijos projekto darbo grupės ir tarptautinių partnerių sukurtus web 2.0 5 įrankių naudojimo pamokose pristatymus ir pavyzdžius, kaip praktiškai juos panaudoti pamokose!