Mūsų gimnazijos mokiniai stebėjo Lietuvos futbolo rinktinės rungtynes prieš Portugaliją

Rugsėjo 10 dieną, Lietuvos futbolo federacijos stadione, įvyko Europos futbolo čempionato kvalifikacinės rungtynės tarp Lietuvos ir Portugalijos rinktinių. Į šias rungtynes nuvyko mūsų gimnazijos mokiniai kartu su kūno kultūros mokytoja Danuta Lukaševič. 2016 metais Europos čempionatą laimėjusi Portugalija į Lietuvą atvyko pirmą kartą. Tokio kalibro rinktinės atvykimas sulaukė didžiulio lietuvių dėmesio – varžybų stebėti susirinko virš 5 tūkstančių žmonių, o bilietai buvo išparduoti likus keliems mėnesiams iki rungtynių. Didžiausia sensacija buvo ne kartą geriausiu pasaulyje futbolininku tapusio Christiano Ronaldo atvykimas. Šis futbolininkas daugeliui vaikų, tarp jų ir mūsų gimnazistams, yra savotiškas herojus. Būtent jis rungtynių metu įmušė keturis įvarčius į lietuvių vartus, vieną iš jų – baudinį. Nors portugalai iš viso įmušė penkis įvarčius ir sutriuškino lietuvius, tačiau mūsų rinktinė lengvai nepasidavė – Vytautas Andriuškevičius pirmame kėlinyje galva įmušė įvartį į portugalų vartus. Tai buvo vienas didžiausių įvykių Lietuvos futbolo srityje, kuris atnešė daug džiaugsmo tiek mažiems, tiek dideliems.

Gimnazijos mokinių atsiliepimai apie varžybas:

“Man labai patiko rungtynės Lietuva – Portugalija, nes praleidom laiką labai nuotaikingai, linksmai. Ir tos 90 minučių prabėgo akimirksniu (net miegot nenorėjau).” Pijus, 8 kl.

“Buvo daug emocijų ir įdomiau žiūrėt gyvai negu per televizorių.” Orestas, 8 kl.

“Įspūdingiausia buvo pamatyti Ronaldo, bet ir ne tik jį, nes buvo daug gerų žinomų žaidėjų. Taip pat buvo žiauriai šaunu kai Lietuva įmušė įvartį į Portugalijos rinktinės vartus, tai buvo euforija!!!” Nedas, 8 kl.

“Man labai patiko rungtynės Lietuva prieš Portugaliją. Atėjau nusiteikęs pamatyti kaip Portugalai triuškins Lietuvą, bet nustebau, nes Lietuva laikėsi labai gerai, net įmušė vieną įvartį!” Dominykas, 8 kl.