Tarpmokyklinio meninio projekto "Talentų keliu" apžvalga

   Jau antri metai mūsų gimnazijoje vyko tarpmokyklinis meninis projektas „Talentų keliu“. Jis vyko keliais etapais. I atrankoje dalyvavo gausus būrys pradinukų (net 20 atlikėjų ir dvi  klasės: 1a ir 3a), II atrankoje - apie 20 5 – III klasių mokinių. Iš abiejų atrankų pusfinalyje dėl teisės dalyvauti tarpmokykliniame finale kovėsi: 3a klasės choras,  Jokūbas Miliauskas 1b kl., Aleksandra Kravčionok 4b kl., 1a klasės choras,  Gabrielė Puodžiūnaitė 5c kl., Amelija  Šoblinskaitė 5a kl., Gabija Juškaitė ir  Auksė Pavilionytė 4a kl., Gerda Mickutė 3a kl., Viktorija Gživačevskytė 5ckl., Mėta Bukauskaitė ir Aleksandra Kravčionok 4b kl., Vaidilė Ivanauskaitė ir  Ia klasė, Auksė Pavilionytė 4a kl. bei Muzikavimo grupė I-III kl.
Į tarpmokyklinį finalą pateko: Muzikavimo grupė I-III klasės. Gabija Juškaitė ir Auksė Pavilionytė iš 4a klasės, Vaidilė Ivanauskaitė ir Ia klasė, 1a klasės choras, Jokūbas Miliauskas iš 1b klasės, Gerda Mickutė iš 3a klasės ir Auksė Pavilionytė iš 4a klasės.
Taip pat sulaukėme ir svečių. Tai: Elektrėnų Versmės gimnazijos solistė   Silvija Vaškelytė, trio - Aurimas Petronis, Ugnė Medzikauskaitė, Elzbieta  Juknevičiūtė (mokytoja Urtė Paliukaitė), Vilniaus "Vilnies" pagrindinės mokyklos antrokai, solistė Margarita Liulia (mokytoja Vitalija Pelakauskienė) ir Vilniaus „Minties“ gimnazijos dainininkė Gerda Rutkauskaitė,  (vadovė- Galina Jurkūnienė)!
NUGALĖTOJAIS TAPO:
Šokėja Auksė Pavilionytė iš 4a klasės, Grigiškių „Šviesos“ gimnazija
Dainininkas ir gitaristas Jokūbas Miliauskas iš 1b klasės, Grigiškių „Šviesos“ gimnazija
Dainininkė   Silvija Vaškelytė iš Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos

Dėkojame visiems už suteiktą džiaugsmą!!!

P.S. Vilniaus "Vilnies" pagrindinės mokykla filmavo pasirodymą ir atsiuntė nuorodą, kur galima pažiūrėti finalinio koncerto fragmentus
https://www.youtube.com/watch?v=o0TxQQOcYBw.
                                                                                                     Organizatoriai