Mokytojai

informacija atnaujinta: 2019.11.06

 

Pavardė, Vardas Dėstomas dalykas Kabinetas Kategorija
Abucevičienė Irena pradinis ugdymas 111- pradinių klasių korpusas Vyr. mokytoja
Andruškevičienė Inga lietuvių kalba 410 Mokytoja metodininkė
Antanavičienė Daiva biologija 216 Vyr. mokytoja
Arbačiauskienė Elena geografija 415 Mokytoja metodininkė
Atkočiūnienė Jūratė anglų kalba 212 Mokytoja metodininkė
Babič Tatjana mokytojo padėjėja, visos dienos mokyklos mokytoja 109,107- pradinių klasių korpusas  
Balčiūnaitė Martyna specialioji pedagogė 413 Mokytoja
Baniulytė Eglė Vita fizika 318 Mokytoja
Batkauskas Vytautas fizika 205 - senas korpusas Vyr. mokytojas
Bieliauskienė Vida matematika 310 Mokytoja metodininkė
Blaščiuk Janina matematika 307 Vyr. mokytoja
Dabkevičienė Irena biologija 218 Mokytoja metodininkė
Dambrauskas Ričardas dailė 301 Vyr. mokytojas
Davidavičienė Vigilija etika 108 Vyr. mokytoja
Dikevičienė Rasa direktoriaus pavaduotoja ugdymui 411 Mokytoja metodininkė
Dovidauskienė Aurelija muzika 312 Vyr. mokytoja
Erikson Rasa socialinė pedagogė 419 Mokytoja
Galvanauskaitė Regina mokytojo padėjėja 102  
Galvanauskienė Audronė direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalba 205 Vyr. mokytoja
Globienė Sinilga pradinis ugdymas   Vyr. mokytoja
Grėžienė Zita vokiečių kalba 417 Vyr. mokytoja
Gutauskė Ineta logopedė 111- pradinių klasių korpusas  
Jakubauskaitė Marytė anglų kalba 210 Vyr. mokytoja
Janiūnas Dalius direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams, technologijos 220 Vyr. mokytojas
Jonaitytė Evelina kūno kultūra   Mokytoja metodininkė
Kiršys Romas kūno kultūra   Mokytojas metodininkas
Korolkova Inga lietuvių kalba ir literatūra 406 Vyr. mokytoja
Likatavičienė Loreta lietuvių kalba 403 Mokytoja metodininkė
Lukaševič Danuta kūno kultūra   Mokytoja metodininkė
Lukoševičienė Jūratė istorija 303 Vyr. mokytoja
Luks-Zubavičienė Marina matematika 309 Vyr. mokytoja
Maknienė Sigita technologijos 104,107 Mokytoja metodininkė
Marčiulaitienė Rima informacinės technologijos 315 Mokytoja metodininkė
Matiulevič Renata technologijos 101, 104, 107 Mokytoja metodininkė
Mazur Nijolia tikyba 412 Vyr. mokytoja
Meiluvienė Irena bibliotekininkė 110  
Mikoliūnienė Inga chemija 401 Mokytoja metodininkė
Mockevičienė Dalia neformalus ugdymas    
Nameiko Česlava informacinės technologijos 316 Mokytoja metodininkė
Narušytė Vaiva mokytojo padėjėja pradinių klasių korpusas  
Navickienė Gitana anglų kalba 211 Vyr. mokytoja
Olbutas Mindaugas istorija 305 Vyr. mokytojas
Ostrauskaitė- Barkovska Rita pradinis ugdymas 107- pradinių klasių korpusas Mokytoja metodininkė
Pauliukienė Irma matematika 308 Mokytoja
Pavilionienė Jolanta pradinis ugdymas 112- pradinių klasių korpusas Mokytoja
Petkuvienė Rima pradinis ugdymas 108- pradinių klasių korpusas Vyr. mokytoja
Petrošienė Vijolė lietuvių kalba 408 Mokytoja metodininkė
Pomarnackis Silvestras technologijos   Vyr. mokytojas
Radzevičiūtė Laimutė pradinis ugdymas 109- pradinių klasių korpusas Vyr. mokytoja
Razmislevičienė Giedrė mokytojo padėjėja pradinių klasių korpusas  
Rimšienė Dalia pradinis ugdymas 110- pradinių klasių korpusas Mokytoja metodininkė
Rutavičienė Lilija matematika 306 Mokytoja metodininkė
Sabonytė-Slaboševičienė Inga bibliotekininkė 110  
Selimovič Razija rusų kalba 207 Vyr. mokytoja
Surgautienė Jovita lietuvių kalba 409 Vyr. mokytoja
Survilienė Justina lietuvių kalba 407 Mokytoja
Sventickas Saulius geografija 414 Vyr. mokytojas
Šalnienė Jelena istorija 304 Mokytoja metodininkė
Šarkienė Edita ekonomika, žmogaus sauga 112 Mokytoja
Ščeglinskaitė Ramunė anglų kalba 215 Mokytoja metodininkė
Šilkūnienė Ilona lietuvių kalba 404 Vyr. mokytoja
Šimkuvienė Lina geografija 414 Mokytoja
Tarosaitė Dalia anglų kalba 214 Mokytoja metodininkė
Tolkūnas Jurijus kūno kultūra   Mokytojas metodininkas
Tračuk Jelena anglų kalba 213 Mokytoja metodininkė
Turskienė Asta direktorė    
Ulevičiūtė Izabela anglų kalba 111- pradinių klasių korpusas Vyr. mokytoja
Urbonaitė- Čereškevičienė Ieva šokių mokytoja   Mokytoja
Vaitiekaitis Jonas teatras   Mokytojas
Vaitkevičienė Dijana prancūzų kalba   Mokytoja
Vaitkunskė  Gražina anglų kalba 209 Mokytoja metodininkė
Vasiliauskienė Jūratė mokytojo padėjėja, visos dienos mokyklos mokytoja 112, 108- pradinių klasių korpusas  
Vdovenko Alicija fizika 318 Mokytoja metodininkė
Veromėjienė Rasa muzika 101 Mokytoja metodininkė
Verseckienė Danutė direktoriaus pavaduotoja ugdymui,prancūzų kalba 311 Vyr. mokytoja
Vėtaitė Vaida lietuvių kalba 405 Vyr. mokytoja
Visockienė Kristina visos dienos mokyklos mokytoja pradinių klasių korpusas  
Voitechovič Taisa rusų kalba 416 Mokytoja metodininkė
Zikaitė Sandra lietuvių kalba   Mokytoja
Zinevič Rita pradinis ugdymas pradinių klasių korpusas Vyr. mokytoja
Žebrauskaitė-Butkevič Laura psichologė 418 Mokytoja